ייעוץ והדרכת הורים או "הורה נבוכים" 

מתמודדים עם קשיים עם הילדים? מבולבלים מעודף המידע ברשת? מרגישים לעיתים חסרי אונים מול ילדיכם הקטנים? אתם לא לבד. לפעמים, קבלת עזרה מיועצת מתמחה היא הדרך היעילה ביותר לראות את הקשיים בפרספקטיבה הנכונה, להתחבר לצרכי הילד תוך הקשבה לעצמכם ולערכים החשובים לכם ולהגיע תוך זמן קצר לשינוי משמעותי בחיי המשפחה שלכם. 

מוזמנים להגיע להרצאה או סדנא בהנחייתה של יועצת משפחתית מוסמכת, או לקבוע שיחת ייעוץ או הדרכה ולקבל כלים להתמודדות עם האתגרים היומיומיים שההורות בעידן המודרני מציבה לפנינו.

הייעוץ וההדרכה ניתנים על-פי מספר גישות חינוכיות ועל בסיס הכשרות פורמאליות וניסיון עתיר שנים בטיפול בילדים בגיל הרך, במגוון רחב של נושאים הנוגעים לאתגרים בהתמודדות עם ילדי הגיל הרך, וביניהם גמילה מחיתולים, התקפי זעם, ריב אחים, קשיים בהתארגנות בוקר/ערב, בדיקת גבולות, תשומת לב שלילית ועוד.

עדיין לא בטוחים אם זה מתאים לכם?

שלחו לי הודעה ונתכתב על זה

י.אבן יהודה
י.אבן יהודה

י.בית יצחק
י.בית יצחק

ד. חדרה
ד. חדרה

י.אבן יהודה
י.אבן יהודה

1/4

אני וסל השירותים שלי לרשותכם

WhatsApp Image 2021-03-05 at 16.22.23.jp
הרצאות וסדנאות

אחרי שנים בעבודה צמודה עם ילדים ומשפחות, פיתחתי יכולת התבוננות מעמיקה בהתנהלות משפחתית. אני קשובה למצוקות ההורים ורואה לעיתים את חוסר האונים שלהם בהתמודדות מול ילדיהם. בהרצאות ובסדנאות שלי, אני מעלה סוגיות שכל הורים לילדים צעירים מתמודדים איתן, לא תמיד בהצלחה. לכל סיטואציה אני מציעה דרך התמודדות מיוחדת, שמבוססת על נסיון רב שנים ולימודי העשרה.
הורים רבים מודים שחסרה להם ודאות ודרך ברורה כיצד לפעול מול ילדיהם בסיטואציות מורכבות. למרות הגיוון המשפחתי והבעיות היחודיות לכל משפחה, ישנם כמה עקרונות בסיסיים אותם איגדתי, ואשר הפנמתם, תביא לשיפור ודאי בחיי המשפחה.

IMG_5468.JPG
ייעוץ משפחתי והדרכת הורים

בהדרכות ההורים שאני מקיימת הדגש הוא על ראיית התמונה דרך נקודת מבטו של הילד. נסיוני רב השנים כגננת ושהות יומיומית עם ילדים, לימדו אותי לזהות טיפוסים שונים של ילדים. אני מבינה את דרך החשיבה שלהם וקשובה לצרכיהם הרגשיים הבסיסיים. בשיחות עם הורים אני מצליחה להאיר להם נקודות קריטיות שלעיתים נעלמות מאחורי התנהגויות מפריעות של ילדיהם.

אם גם אתם רוצים להבין, לחמול ולשנות, אתם מוזמנים לתאם איתי פגישה. אלווה אתכם בתהליך קצר וממוקד שיביא לשינוי משמעותי באיכות חיי המשפחה שלכם.

הפגישות מתקיימות בקליניקה מקסימה במושב חוגלה בעמק חפר בנוכחות ההורים (ללא ילדים). במידת הצורך נערכת גם תצפית בבית המשפחה.